Scenariusze Gier

przeBOJOWA przygoda
z adrenaliną

BOJOWISKO to miejsce dla każdego – komandosów-amatorów, przebojowych dziewczyn oraz dzieci i młodzieży w bojowych nastrojach, które chcą aktywnie spędzić czas.

Wybierz jeden z trzech trybów gry w paintball, i strzelaj tak, jak lubisz najbardziej. 

Deathmatch

Klasyczna strzelanka dla snajperów lub z podziałem na drużyny. Wygrywa ten, kto pierwszy „zlikwiduje” najwięcej przeciwników, trafiając ich kulką przed upływem ustalonego czasu. To najbardziej popularna wersja paintballa dla grup, dokonała zabawa integracyjna, trenująca myślenie strategiczne, orientację w terenie i zgranie zespołu. Nie daj się zlikwidować za szybko.

Speedball

Sportowa odmiana gry w paintball dla najbardziej doświadczonych graczy. Rozgrywka odbywa się na ograniczonym terenie, w ograniczonym czasie z użyciem sztucznych, dmuchanych przeszkód. Liczy się refleks, szybkość i skuteczność. Adrenalina rośnie, gdy zegar tyka.

Uwaga! Nasze pole do Speedballa jest profesjonalnie przygotowane pod zawody – grasz na pełnowymiarowym boisku ze wszystkimi przeszkodami przewidzianymi w zasadach.

Małe Bojowisko

Autorska wersja rozgrywek paintballowych dla dzieci. Na Małym Bojowisku można się wyżyć, wybawić i wybiegać. Scenariusz i czas gry jest dopasowywany do najmłodszych graczy lub do nastolatków. Resztę – zostawiamy wyobraźni graczy. Tu można bawić się w wojnę, ratować świat przed kosmitami lub bawić się w policjantów i złodziei. Maksymalna liczba graczy to 12 osób.

Ty wybierz drużynę, my zadbamy o świetną zabawę i relaks po rozgrywce.

Gdy po grze zgłodniejesz, do BOJOWISKA będziesz mógł zamówić swoje ulubione jedzenie. Jeśli zechcesz zostać z nami dłużej, daj znać – zadbamy o przygotowane paleniska do zorganizowania ogniska lub grilla dla całej drużyny.

Pomyśleliśmy także o infrastrukturze, która umili i uprości wizytę na BOJOWISKU. Do dyspozycji gości jest duży parking, szatnie i toalety. Na terenie BOJOWISKA jest także przyjazna strefa chillout z parasolami, stolikami i leżakami.